Wizyta Jarosława Gowina w EIT+ we Wrocławiu

5 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 13.45 wiceprezes rady ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin złoży wizytę w siedzibie Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ (Wrocław, ul. Stabłowicka 147, budynek nr 1) oraz weźmie udział w spotkaniu przedstawicieli nauki, startup-ów oraz innowacyjnych firm pt. „Nauka i Biznes. Partnerstwo dla innowacyjności”.

W spotkaniu uczestniczyć będzie prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotr Dardziński. Obsługa medialna wyłącznie dla osób akredytowanych.

pt>

Akredytacje (zawierające: imię, nazwisko, nazwę redakcji, imię ojca, numer PESEL, numer legitymacji prasowej, numer telefonu kontaktowego oraz markę i numer rejestracyjny wozu transmisyjnego) przyjmuje Wrocławskie Centrum Badań EIT+ pod adresem: klaudia.piatek@eitplus.pl do 2 czerwca br. (piątek) do godz. 10.00.

Wejście akredytowanych dziennikarzy do sektora prasowego w godz. 13.00-13.30. Instalacja wozów transmisyjnych do godz. 11.45.