„Energetyka – Rozwój – Środowisko”

Sieć naukowa „EnSePol” ma zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Europejski wymiar bezpieczeństwa energetycznego Polski a ochrona środowiska”. Konferencja odbędzie się w dniach 12-13 czerwca 2017 r. w Poznaniu. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Energetyka – Rozwój – Środowisko”.

Organizatorami Konferencji są podmioty zrzeszone w Sieci „EnSePol” oraz kilka innych niezależnych od siebie jednostek badawczych: Instytut Systemów Bezpieczeństwa i Obronności (Wojskowa Akademia Techniczna), Instytut Elektroenergetyki (Politechnika Poznańska), Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa (UAM), Instytut Politologii (Uniwersytet Zielonogórski), Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, Instytut Inżynierii Biosystemów (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu), Katedra Polityki Gospodarczej i Samorządowej (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu). Wśród animatorów przedsięwzięcia nie brak także podmiotów gospodarczych.

efault'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Tak liczna reprezentacja podmiotów nadaje spotkaniu specjalny charakter i zapewnia wieloaspektowe podejście do podejmowanej problematyki. Obejmuje ona w zakresie wskazanym tematem zagadnienia: ekonomiczno-społeczne, geopolityczne, logistyczne, przyrodnicze, techniczne i prawne.

Autorom zapewniamy możliwość publikacji dodatkowych tekstów w monografiach tematycznych oraz zamieszczenie artykułu na płycie CD dołączonej do wybranego z punktowanych periodyków z listy MNiSW !!!