Nowe fundusze dla polskich innowacji. Dwa miliardy złotych na inwestycje w badania i rozwój

7 kwietnia 2017 roku (piątek) o godz. 12:30 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (ul. Książęca 4) odbędzie się briefing prasowy z udziałem podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotra Dardzińskiego poświęcony utworzeniu nowych funduszy inwestycyjnych wspierających innowacje.

W trakcie wydarzenia zostaną podpisane:

• umowa pomiędzy Narodowym Centrum Badań i Rozwoju a VC3.0 i FinCrea TFI dotycząca utworzenia Funduszu Funduszy NCBR VC oraz
  • załączniki do umowy pomiędzy Narodowym Centrum Badań i Rozwoju a PFR Ventures i TFI BGK dotyczące utworzenia Funduszu Funduszy NCBR CVC.

Przedstawiamy program wydarzenia:

Piątek 7.04.2017

• godz. 12:30 – wystąpienie podsekretarza stanu w MNiSW, Piotra Dardzińskiego,
  • godz. 12:40 – wystąpienie dyrektora
    Narodowego Centrum Badań i Rozwoju prof. Macieja Chorowskiego,
  • godz. 12:45 – podpisanie umowy dotyczącej utworzenia Funduszu Funduszy NCBR VC,
  • godz. 12:50 – podpisanie załączników do umowy dotyczącej utworzenia Funduszu Funduszy NCBR CVC,
  • godz. 12:55 – wypowiedzi dla mediów.

Zgłoszenia akredytacyjne prosimy przesyłać w terminie do 07.04.2017 roku (piątek) do godz. 09.00, na adres: media@nauka.gov.pl. Informacji nt. spotkania udziela Zespół Informacji Biura Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, tel. +48 22 529 26 51.

Prosimy o przybycie na GPW do godziny 12.15.