Zaproszenie na targi w Singapurze

mnisw_70Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Singapurze informuje o możliwości wzięcia udziału w X edycji targów edukacyjnych „Study in Europe”, które odbędą się w Singapurze 1 października 2016 r.

Organizowane przez Delegaturę UE w Singapurze targi „Study in Europe” mają na celu promocję europejskiego szkolnictwa wyższego. Co roku swoją ofertę prezentuje na nich kilkanaście europejskich krajów, w tym Polska. W ubiegłym roku udział w targach wzięły trzy polskie uczelnie. Dla przedstawicieli uczelni i agencji edukacyjnych z Europy targi te są doskonałą okazją do promocji swojej oferty, nie tylko wśród młodzieży z Singapuru, ale również wśród tutejszej społeczności międzynarodowej (zarówno z krajów regionu, jak i Europy). Targi cieszą się dużym zainteresowaniem, gromadząc co roku kilka tysięcy odwiedzających: potencjalnych studentów, ich rodziców oraz doradców ze szkół średnich.

Ambasada oferuje możliwość udziału w targach w ramach polskiego stoiska. Zapraszamy uczelnie do aktywnego uczestnictwa w targach poprzez wysłanie swoich przedstawicieli, którzy mogliby na miejscu przedstawić ich ofertę edukacyjną skierowaną do studentów zagranicznych (przede wszystkim w językach obcych), a także odpowiedzieć na pytania dotyczące zasad rekrutacji. Istnieje również możliwość zaprezentowania materiałów promocyjnych uczelni w ramach polskiego stoiska. Opłatę za stoisko pokrywa Ambasada RP w Singapurze, natomiast wszelkie pozostałe koszty związane z uczestnictwem pokrywane są przez uczelnie we własnym zakresie.

Więcej informacji: www.nauka.gov.pl.