Sukces studentów Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów UE we Wrocławiu

panel_clip_image0016 kwietnia br. w godz. 13.00 – 15.00 w Sali 100 E – Biuro Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu organizuje spotkanie pt. „Safari kariery – upoluj pracę w…” Studenci i absolwenci UE będą mogli się dowiedzieć jakie są realia pracy w branży doradztwa personalnego oraz perspektywy zatrudnienia i rozwoju zawodowego w tym segmencie rynku, czego oczekują pracodawcy od potencjalnych pracowników i co oferują w zamian.

Studenci i absolwenci UE będą mogli dowiedzieć jakie są realia pracy w branży doradztwa personalnego oraz perspektywy zatrudnienia i rozwoju zawodowego w tym segmencie rynku, czego oczekują pracodawcy od potencjalnych pracowników i co oferują w zamian.

Usługi takie najczęściej obejmują: rekrutację, selekcję, okresową ocenę pracowników, tworzenie systemu motywacyjnego, systemu wynagradzania, ale także różnego rodzaju szkolenia prowadzone dla pracowników. Branżę doradztwa personalnego, możliwości zatrudnienia i ścieżki rozwoju kariery będą prezentowały: PGB Human Resources oraz ManpowerGroup. Studenci i absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wcześniej mieli okazję do spotkań  z przedstawicielami branż ubezpieczeniowej i logistycznej, centrów outsourcingu procesów biznesowych.

Więcej informacji: www.biurokarier.wroclaw.pl.