Dzień z PIT-em w Gdyni

panel_7915731e4e19ceea4d73d26bebb0d76a_xlW piątek, 8 kwietnia 2016 r. Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni organizuje Dzień z PITem: bezpłatną pomoc dla wszystkich, którzy mają wątpliwości jak prawidłowo wypełnić deklarację rozliczeniową za 2015 r.Nieuchronnie zbliża się czas, kiedy trzeba rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Na terenie WSAiB w Gdyni (ul. Kielecka 7) w piątek 8 kwietnia organizujemy stanowisko, na którym urzędnicy II Urzędu Skarbowego z Gdyni będą pomagać w rozliczeniach podatkowych. Jest to okazja dla wszystkich, którzy jeszcze nie rozliczyli PIT-a, a chcieliby wypełnić go z ekspertem, który udzieli niezbędnych porad, konsultacji i odpowiedzi na nurtujące pytania.

GDZIE i KIEDY
Dzień z PITem odbędzie się 8 kwietnia 2016 w godz. 10.00-14.00, w sali 121, w Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, ul. Kielecka 7. Zapraszamy, każdy może skorzystać z porad.

Więcej informacji: www.wsaib.pl.